KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 16107235
nr 1610 7235
Albert Theodor Gellerstedt
(1836-1914), Sverige
Blyerts, Väderkvarn, Monogramsignerad. Bildmått: 30x19 cm, yttermått inklusive ram: 52x42 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 april 2024
kl 19:46:24
1/4 19:41:24
1/4 19:41:50
Albert Theodor Gellerstedt
Läs mer om Albert Theodor Gellerstedt